Najdete nás:

Sokolovská 49, Praha 8 - Karlín          mapa

tram. zast. Karlínské náměstí

www.gerbera.cz

E-mail
Pin
Fb

Spolupracujeme

© 2016 - 2018 Gerbera Shops s.r.o 

como restaurant, Praha 1
svatební salón San Veritá, Praha 2

Dita a Petr, svatba v podzimních tónech, Růže, Matricarie, Astilbe, Celosie, Karafiáty, hotel Všetice

Thursday, September 17, 2015

Do svatby nám zbývaly možná tři týdny, když jsem vytočila Katčino číslo z prosbou a zajištění dekorací a květin pro náš velký den. S lehkou nervozitou jsem čekala na její odpověď, protože termín byl opravdu šibeniční. Všechny obavy ze mě ale rázem spadly, protože Katka reagovala s velikým nadšením. Veškerá následná komunikace s ní, která probíhala hlavně po mailu (protože máme malé miminko a neměli jsme ve všem tom shonu prostor na osobní schůzky), byla naprosto bezproblémová a její přístup velmi profesionální.

 

Moc Vám za všechno děkujeme a rádi jsme Vás poznali :o)

 

Brali jsme se v polovině září na statku ve Všeticích a přáli jsme si, aby prostředí bylo v barvách babího léta, přírodní a zároveň jednoduché a čisté. To všechno nám Katka splnila do puntíku. Měla jsem trochu obavy, jak si poradíme s výzdobou tak velkého prostoru. I přes rozlehlost venkovního areálu však dokázala Katka vytipovat klíčová místa a doplnila překrásně slavnostní atmosféru našeho Dne.

 

Exteriér nebyl jedinou její silnou stránkou, dokázala citlivě a zároveň velmi originálně nadekorovat i interiér (jmenovky v makronkách vyloudily úsměv na nejedné tváři :o))

 

 

 

Please reload

Výběr

Svatba více barev, Růže, Astilbe, Eryngium, Eustoma, Clematis, Solidágo, Astra, Astrantia, Asclepias, Phallenopsis, Maliník

July 13, 2018

1/7
Please reload