top of page

Dita a Petr, svatba v podzimních tónech, Růže, Matricarie, Astilbe, Celosie, Karafiáty, hotel VšeticDo svatby nám zbývaly možná tři týdny, když jsem vytočila Katčino číslo z prosbou a zajištění dekorací a květin pro náš velký den. S lehkou nervozitou jsem čekala na její odpověď, protože termín byl opravdu šibeniční. Všechny obavy ze mě ale rázem spadly, protože Katka reagovala s velikým nadšením. Veškerá následná komunikace s ní, která probíhala hlavně po mailu (protože máme malé miminko a neměli jsme ve všem tom shonu prostor na osobní schůzky), byla naprosto bezproblémová a její přístup velmi profesionální.

Moc Vám za všechno děkujeme a rádi jsme Vás poznali :o)


Brali jsme se v polovině září na statku ve Všeticích a přáli jsme si, aby prostředí bylo v barvách babího léta, přírodní a zároveň jednoduché a čisté. To všechno nám Katka splnila do puntíku. Měla jsem trochu obavy, jak si poradíme s výzdobou tak velkého prostoru. I přes rozlehlost venkovního areálu však dokázala Katka vytipovat klíčová místa a doplnila překrásně slavnostní atmosféru našeho Dne.
Exteriér nebyl jedinou její silnou stránkou, dokázala citlivě a zároveň velmi originálně nadekorovat i interiér (jmenovky v makronkách vyloudily úsměv na nejedné tváři :o))


15 zobrazení

Comments


bottom of page